top of page

Sensory play 1 - 27.9.2023

Price

CZK 350

Duration

17:30- 18:30

Enroll

About the Course

Smyslové zážitky jsou jako jídlo pro mozek vašich nejmenších.

Lekce SENSORY PLAY u nás poskytují vašemu dítěti zkušenost, která je vyzývá, aby se zapojilo do svého prostředí, prozkoumalo svou kreativitu a komunikovalo způsobem, který by jinak neprozkoumalo. Každá lekce je vždy na jiné téma.

Smyslové aktivity, známé také jako smyslová hra, jsou zábavným a poutavým způsobem, jak děti prozkoumají své smysly, od pocitu různých textur až po ochutnávání nových potravin.

Vzhledem k tomu, že dětské smysly se stále vyvíjejí, každá smyslová zkušenost vytváří nové nervové dráhy, které vytvářejí strukturu mozku vašeho dítěte.

Lekce SENSORY PLAY rozvíjejí zdravý smyslový systém a pomáhají dětem rozvíjet např:

jazykovou vybavenost - sociální dovednosti - hrubou motoriku - jemnou motoriku

Smyslové systémy, které senzorická hra zapojuje jsou:

zrak - chuť - čich - sluch - hmat - vestibulární systém - proprioceptivní systém a interocepci.

Přihlaste se na naše lekce SENSORY PLAY a dovolte dětem naučit se mluvit všemi 8 smysly.

Lekce probíhají v prostorách Mateřské školy Mandala Montessori a jsou pouze pro 6 účastníků, aby si děti v klidu mohli vše užít a vyzkoušet.

S sebou potřebujete: přezutí (do prostor je nutné se zouvat), oblečení kterému nevadí zašpinění + náhradní oblečení pro děti (aktivity jsou patlavé a mohou zašpinit, některé aktivity jsou vodní a děti se přitom mohou zmáčet).

Pokud přijedete s kočárkem: kočárky se nechávají před školkou (uvnitř není místo), pokud se bojíte jejich odcizení doporučujeme si vzít zámeček - např. takový který se používá k uzamknutí kola. Skrze výklady je ven na kočárky vidět.


Your Instructor

Janka Beranová

Janka Beranová
bottom of page