fbpx

Školka Brno

Od 1. září 2018 jsme otevřeli novou školku, která navazuje na naší čtvrtým rokem provozovanou školku v Praze.

Školku najdete na adrese Křenová 67 (u zastávky Masná) Brně. Nelekněte se lešení na domě, který se právě dokončuje. Naše prostory jsou v přízemí objektu a jsou již plně funkční a zařízené.

Stejně tak tým lektorek prošel úvodním tréninkem a spolupracuje na nastavení standardů vzdělávání podle našeho prvního centra. Školka vznikla v úzké spolupráci s neziskovou organizací Naše Děti, která otevřela úplně první Montessori jesle v Brně a v současné době má již 4 pobočky.

Kapacita třídy je 20 dětí. Školka je umístěná v přízemí nové budovy, zahrada pro děti bude samostatně oplocená u řeky asi 300 m od samotné školky.

Domluvte si s námi schůzku a přijďte se podívat.

Výhodná sleva pro nově zapsané děti na školní rok 2018/19!!

O MANDALA MONTESSORI

Vítejte v naší školce Mandala Montessori, která již čtvrtým rokem nabízí kvalitní vzdělávání pro vaše děti a prostor pro setkávání rodičů s dětmi v Montessori pedagogice. Naše první pobočka je v krásném prostředí u Prokopského a Dalejského údolí. Druhá pobočka vznikla v září 2018 v centru Brna. Naším cílem je kvalitně připravit vaše děti do života a k tomu jim pomáhají naši profesionální lektoři a vzdělávací principy definované Marií Montessori.

KONTAKT

Mandala Montessori z.s.

Hlubočepská 1156/38b
152 00 Praha 5


IČ: 044 55 207


Tel.: +420 722 969 021
E-mail: office@mandala-montessori.cz

NAPIŠTE NÁM