fbpx

MANDALA MONTESSORI

INFORMACE O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

O MONTESSORI

Krátký souhrn Montessori principů a vzdělávání.

VÍCE INFORMACÍ

PRACOVNY

Informace o společných aktivitách pro děti s rodiči.

VÍCE INFORMACÍ

KURZY A SEMINÁŘE

Naše nabídka kurzů. Výběr jak pro děti tak i pro dospělé.

VÍCE INFORMACÍ

GDPR

Zásady zpracování osobních údajů a jejich ochrana

VÍCE INFORMACÍ

CO V MANDALA MONTESSORI DĚLÁME

A ČEMU VÁS MŮŽEME NAUČIT

PRACOVNY PRO DĚTI S RODIČI

V rámci Montessori centra nabízíme služby pro rodiny s dětmi již od narození do cca 10 let. Pracovny jsou místo, kde se podle pedagogické metody Montessori pracuje s dětmi již od narození. V průběhu pracovny má rodič s miminkem čas věnovat se jeden druhému v příjemném a jim přizpůsobeném připraveném prostředí.

O PRACOVNÁCH

KURZY PRO DĚTI NEBO DOSPĚLÉ

Pro rodiće dětí pořádáme kurzy o rodičovství, Montessori pedagogice a mnohých dalších tématech. Pro děti zase aktivity zaměřené na rozvíjení tělesné i duševní stránky. Nabízíme také kurzy pro rodiče i děti dohromady - například Znakování s batolaty.

O KURZECH

MONTESSORI ŠKOLKA

Mimo pestré nabídky kurzů jsou u nás k dispozici také Montessori jesle, kde se v malém rodinném prostředí specializujeme na věk batolat a aktivně rozvíjíme jejich dovednosti.

O JESLIČKÁCH

O MANDALA MONTESSORI

Vítejte v naší školce Mandala Montessori, která již čtvrtým rokem nabízí kvalitní vzdělávání pro vaše děti a prostor pro setkávání rodičů s dětmi v Montessori pedagogice. Naše první pobočka je v krásném prostředí u Prokopského a Dalejského údolí. Druhá pobočka vznikla v září 2018 v centru Brna. Naším cílem je kvalitně připravit vaše děti do života a k tomu jim pomáhají naši profesionální lektoři a vzdělávací principy definované Marií Montessori.

KONTAKT

Mandala Montessori z.s.

Hlubočepská 1156/38b
152 00 Praha 5


IČ: 044 55 207


Tel.: +420 722 969 021
E-mail: office@mandala-montessori.cz

NAPIŠTE NÁM