JESLE

JESLIČKY S MONTESSORI VÝUKOU

O JESLIČKÁCH A ŠKOLCE

WP_20150823_12_46_06_Pro

Informace o našich jesličkách a principech Montessori výuky.

VÍCE INFORMACÍ

NÁŠ DEN V JESLIČKÁCH A ŠKOLCE

WP_20160105_08_21_56_Pro

Harmonogram a informace o jednotlivých aktivitách.

VÍCE INFORMACÍ

CO VŠECHNO DĚTI POTŘEBUJÍ

27d8a6e13b3eab74f3c363706c1ea035

Informace o tom co bude Vaše dítě potřebovat a co ne.

VÍCE INFORMACÍ

KDO SE O ŠKOLKU A DĚTI STARÁ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Naše lektoři a specialisté, kteří se budou starat o Vaše ratolesti.

VÍCE INFORMACÍ

„Pozorujeme děti a ony nám ukáží, co je pro ně to nejlepší.“

JAK TO TEDY DĚLÁME

A CO V PÉČI O VAŠE NEJDRAŽŠÍ NABÍZÍME?

1

SPECIALIZOVANÁ PÉĆE

V malém rodinném prostředí se specializujeme na věk batolat a nabízíme NAŠÍ plnou přítomnost BÝT TADY A TEĎ. Nabízíme jeden z nejvzácnějších darů, které snad můžeme dětem dát, a to je naše přítomnost. Užívat si společný čas a nemyslet přitom ani na okamžik na jiné věci. Sídlíme v klidném prostředí v blízkosti Prokopského údolí v historické části Hlubočep.

2

MONTESSORI PŘÍSTUP

Z pohledu Montessori vzdělávání je toto období velmi důležitou vývojovou fází. Děti do 3 let mají velmi specifické vývojové potřeby a na rozdíl od dospělých žijí v přítomném okamžiku tady a teď neustále. Jelikož v tomto období se utváří jejich osobnost, a jejich péče je tak zcela odlišná od péče a vzdělávání dětí 3-6, klademe velký důraz na důvěru v prostředí a zemi. Dovolujeme a podporujeme děti aby zemi zkoumali a objevovali. V tomto období je pro ně totiž spousta POPRVÉ.

3

CÍLEM ŠKOLKY JE

- děti nehodnotit, ale provázet je, pomoci jim aby každé z nich umělo samo ocenit a dokončit svou práci. Vytvářet pro děti takové prostředí, v kterém se bude u nich utvářet zdravá vyrovnaná a sebevědomá harmonie. Chceme děti podporovat ve vzájemné komunikaci a spolupráci, v samostatnosti a seberealizaci.

O MANDALA MONTESSORI

Vítejte v naší školce Mandala Montessori, která nabízí prostor pro "náhodná" setkávání rodičů s dětmi, prostor pro vzdělávání a klábosení. Nacházíme se v krásném prostředí u Prokopského/Dalejského údolí. V sousedství úžasných historických a památkově chráněných staveb, se u nás budete cítit jako na vesnici, a přesto jen 10 minut od Smíchova, 5 minut z Barrandova, 15 minut z Bráníka, Modřan a samotného centra Prahy.

KONTAKT

Mateřská škola Mandala Montessori s.r.o.

Hlubočepská 1156/38b
152 00 Praha 5


Tel.: +420 722 969 021
E-mail: sluzebnicek@mandala-montessori.cz


IČ: 053 13 287

NAPIŠTE NÁM