fbpx

Jesle a školka Praha

Jesle a školka Mandala Montessori se nachází se v krásném prostředí kousek od Prokopského/Dalejského údolí. V sousedství úžasných historických a památkově chráněných staveb, se cítíte jako na vesnici, a přesto jen 10 minut od Smíchova, 5 minut z Barrandova, 15 minut z Bráníka, Modřan a samotného centra Prahy. Školka je provozována jako bilingvní a děti pracují s česky a anglicky hovořícími lektory. Systém výuky je dle Montessori pravidel.

Zařízení péče o děti provozujeme od 1. září 2015. Po celou dobu své existence působí v Praze na adrese Hlubočepská 1156/38b, 152 00 Praha 5.

Mezi naše „klienty“ patří široké spektrum rodin od zaměstnanců až po podnikatele. Díky zaměření na individuální přístup jsme od samého začátku vyhledávány především rodinami s dětmi s poruchami pozornosti a dětmi, které nemusí být pro rodiče vždy snadno zvladatelné. Individuální přístup i k menším dětem nám umožňuje přijímat děti od 2let věku, takže se pro rodiče a zejména matky s takto malými dětmi mateřství nestává handicapem.

Zařízení péče o děti je otevřené od 8:00 hod do 17:00 hod a celý den se dětem věnují vychovatelé. S dětmi pracují dle stanoveného plánu, malují, tvoří, učí se básničky, hrají hry, chodí na procházky, podnikají výlety do blízkého i vzdáleného okolí.

Provoz školky je schválen krajskou hygienickou stanicí  a splňuje veškeré stanovené normy a požadavky.

 

O MANDALA MONTESSORI

Vítejte v naší školce Mandala Montessori, která již čtvrtým rokem nabízí kvalitní vzdělávání pro vaše děti a prostor pro setkávání rodičů s dětmi v Montessori pedagogice. Naše první pobočka je v krásném prostředí u Prokopského a Dalejského údolí. Druhá pobočka vznikla v září 2018 v centru Brna. Naším cílem je kvalitně připravit vaše děti do života a k tomu jim pomáhají naši profesionální lektoři a vzdělávací principy definované Marií Montessori.

KONTAKT

Mandala Montessori z.s.

Hlubočepská 1156/38b
152 00 Praha 5


IČ: 044 55 207


Tel.: +420 722 969 021
E-mail: office@mandala-montessori.cz

NAPIŠTE NÁM