"SPOLU TADY A TEĎ" - Program pro rodiče s dětmi od 1 do 3 let

Program „SPOLU TADY A TEĎ“ je určen pro rodiče s dětmi od 1 do 3 let a vychází z principů pedagogiky Marie Montessori.

 

Během 8 lekcí v každém cyklu se budeme potkávat v připraveném prostředí kde najdete vše přizpůsobeno potřebám těch nejmenších a budete mít čas věnovat se jeden druhému.

 

Jako rodiče/pečovatelé získáte na lekcích řadu informací, například:

  • o možnostech podpory přirozeného vývoje dítěte doma
  • o tom, jak prostředí doma nachystat a užít si to
  • možnost prohlédnout si, vyzkoušet a posléze vyrobit, či zakoupit pomůcky vhodné pro fázi psychomotorického vývoje, ve které se Vaše dítě právě nachází
  • seznámíte se s fyzioterapeutickou metodou Míčkování na podporu zdraví horních i dolních cest dýchacích
  • seznámíte se s hračkami pana Froebela, které byli inspirací pr vznik Montessori pomůcek
Všechny lekce jsou připravené tak, aby informace které si odnesete, jste mohli plně využít doma v běžných životních situacích a jsou také životem doma již odzkoušené.

Kurz je určen pro batolátka, které se již samy pohybují v prostoru ( lezou po čtyřech či chodí ).

Setkáte se tu s ostatními stejně naladěnými rodiči a můžete zde sdílet své úspěchy i neúspěchy při kterých Vám je připravena pomoci lektorka, která je sama mámou tří dětí.

Struktura jednotlivých lekcí

Lekce jsou vždy připravovány na základě Vašich potřeb, dotazů a zájmů a dle potřeb a vývoje Vašich dětí. Po domluvě na úvodní lekci na každou lekci zapracuji i Vaše témata, kterými se doma zabýváte. Nebude chybět ani výroba pomůcek, tipy na připravené prostředí doma a to vše prakticky z prostředí v domácnosti se třemi dětmi.

Každá lekce trvá 60 minut a celý cyklus má 8 lekcí za účasti maximálně 8 maminek/tatínků a dětí. Ve většině případů se snažíme pouze o 6 maminek/tatínků/pečovatelů s dětmi. Intimní atmosféra malého počtu účastníků nám umožňuje individuální přístup ke každému z Vás.

Každou středu odpoledne od 17:15 do 18:15.

Na lekce je možné se v případě volné kapacity přihlásit kdykoliv, již proběhlé lekce se automaticky odečítají z kurzovného.

Je možné se zúčastnit ukázkové lekce kterou zaplatíte v hotovosti na místě v případě, že nebudete dále pokračovat. Cena ukázkové lekce je CZK 250.

  • Po vyzkoušení první lekce následuje zaplacení celého cyklu předem dle vypsaných termínů a počtu lekcí v cyklu ( CZK 190  lekce)
  • V případě jednotlivě placených lekcí je cena CZK 250 lekce ( nelze garantovat pravidelný čas, přednost mají „předplatitelé“)

 

Na všechny lekce je potřeba se přihlásit přes náš rezervační systém a to i na ty jednotlivé.

Je možné si předplacené pracovny v případě absence nahradit?

V případě, omluvy 24 hodin předem v náhradovém rezervačním systému je možné si v rámci předplaceného cyklu 8 lekcí uplatnit 1 náhradu v následujícím cyklu, nebo odečtení částky lekce z dalšího cyklu.

V případě, že se přihlásíte jednorázově na lekci je částka splatná ať přijdete nebo nepřijdete. Omlouváme se, ale nejsme schopni nabídnout místo v tak krátkém čase někomu jinému. Děkujeme za pochopení.

Omluvy se provádí v systému kde jste se registrovali na kurz : www.mandala-montessori.webooker.eu

Lektor kurzu :  Janka Beranová

Capture

Každou STŘEDU OD 17:15

1.330 / ZIMNÍ CYKLUS

ZIMNÍ CYKLUS OD 21.2. DO 11.4. 2018


O MANDALA MONTESSORI

Vítejte v naší školce Mandala Montessori, která nabízí prostor pro "náhodná" setkávání rodičů s dětmi, prostor pro vzdělávání a klábosení. Nacházíme se v krásném prostředí u Prokopského/Dalejského údolí. V sousedství úžasných historických a památkově chráněných staveb, se u nás budete cítit jako na vesnici, a přesto jen 10 minut od Smíchova, 5 minut z Barrandova, 15 minut z Bráníka, Modřan a samotného centra Prahy.

KONTAKT

Mateřská škola Mandala Montessori s.r.o.

Hlubočepská 1156/38b
152 00 Praha 5


Tel.: +420 722 969 021
E-mail: sluzebnicek@mandala-montessori.cz


IČ: 053 13 287

NAPIŠTE NÁM