Horká nebo studená?

Pro děti je velmi důležitá samostatnost a pro Vás to může znamenat ohromnou svobodu. Proč neumožnit sobě i svým dětem tuto svobodu už při mytí rukou :)

Vytiskněte si a zalaminujte následující kartičky a přilepte je k umyvadlu za kohoutek. Tyto kartičky byli vytvořené pro pákové baterie u nás doma viz. foto. ( vytiskla jsem hned 3 na A4 a zalaminovala celé a pak nařezala, doporučuji laminaci každého proužku zvlášť, jak vidíte nám se dostala voda u uříznuté strany a barva se rozpila )

S dětmi si při mytí rukou opakujte kde je HORKÁ a kde STUDENÁ, velmi rychle si děti zvyknou a vy si můžete oddechnout, protože nebudete neustále stát při tak jednoduché činnosti dítěti za zády.

 

 

O MANDALA MONTESSORI

Vítejte v naší školce Mandala Montessori, která nabízí prostor pro "náhodná" setkávání rodičů s dětmi, prostor pro vzdělávání a klábosení. Nacházíme se v krásném prostředí u Prokopského/Dalejského údolí. V sousedství úžasných historických a památkově chráněných staveb, se u nás budete cítit jako na vesnici, a přesto jen 10 minut od Smíchova, 5 minut z Barrandova, 15 minut z Bráníka, Modřan a samotného centra Prahy.

KONTAKT

Mateřská škola Mandala Montessori s.r.o.

Hlubočepská 1156/38b
152 00 Praha 5


Tel.: +420 722 969 021
E-mail: sluzebnicek@mandala-montessori.cz


IČ: 053 13 287

NAPIŠTE NÁM